Zaskocz swojego partnera nowymi zabawkami erotycznymi

Często party z długoletnim stażem, skarżą się na to, że za drzwiami sypialni nie ma już niczego, co mogłoby ich zaskoczyć i przywrócić dawny żar miłości. To poniekąd prawda, że wraz z upływem czasu, do sypialni może wkraść się nuda i rutyna. Wcale nie oznacza to, że staliśmy się dla partnera mniej atrakcyjni, albo że zauważył on dodatkową fałdkę na twoim ciele. Często rutyna zabija ogień pożądania, a seks staje się chwilową przyjemnością, a także obowiązkiem do spełnienia. Panie szybko zauważają, że podczas zbliżeń z partnerem on, mimo tego że na jego twarzy widać uśmiech rozkoszy, staje się nieobecny, a także zaraz po stosunku bez słowa zasypia odwrócony na drugi bok. Kobiety jednak nie powinny załamywać rąk, a spróbować wprowadzić do sypialni kilka zmian. Jakie zabawki erotyczne na pewno spodobają się twojemu partnerowi?

Seksowne kostiumy i przebrania

Nie jest tajemnicą, że faceci są wzrokowcami. Tak naprawdę, zdrowy mężczyzna może osiągnąć pełnię erekcji jedynie dzięki bodźcom wzrokowym, które zaserwuje mu partnerka. Jeśli więc zauważyłaś, że w waszej sypialni brakuje już namiętności i pożądania, spróbuj pokazać się swojemu mężczyźnie w niezwykle seksownej bieliźnie lub nowym kostiumie, który pobudzi jego fantazję seksualną. Nie od dziś wiadomo, że większość mężczyzn lub dominować w sypialni. Być może zabawa w policjanta i więźnia, szybko rozbudzi w nim dawne pożądanie? Pamiętajmy również, że nic tak nie działa w sypialni na mężczyzn, jak krwisto czerwony kolor. Zaopatrzenie się w seksowną bieliznę, czy pas do pończoch właśnie w tym kolorze, sprawi, że nie będzie mógł oderwać od ciebie wzroku, a także nie będzie mógł się doczekać, kiedy będzie mógł tą bieliznę z ciebie zdjąć.

Świetnie sprawdzą się także opaski na oczy, które założysz swojemu partnerowi podczas wspólnych igraszek. Zasłonięcie oczu sprawi, że wyostrzą się jego inne zmysły, takie jak węch, a także czułość na dotyk. W seksownym stroju, po grze wstępnej możesz więc zasłonić swojemu mężczyźnie oczy i jeszcze trochę się z nim podrażnić. Delikatnie muskanie jego stref erogennych na plecach i karku, spotęguje jego doznania.

Pierścień erekcyjny

To typowy gadżet dla twojego partnera, który zwiększy jego skalę doznań. Nie mnie jednak, będzie on mógł także spotęgować twoje doznania. Tego typu zabawka erotyczna przyjmuje postać dwóch okręgów, które są różnej wielkości, a także stożka, który ma za zadanie dodatkowo stymulować okolice intymne partnerki.

Mężczyzna odpowiednio zakłada pierścień, a raczej dopasowany otwór na swojego penisa, a do drugiego otworu wkłada się wspomniany już stożek, który ma wspomóc stymulację łechtaczki. Pierścień erekcyjny, ma także kilka dodatkowych zastosowań, poza zwiększeniem intensywności seksualnych doznań, pomoże on także wydłużyć i utrzymać odpowiednio twardą erekcję, a także opóźnić wytrysk. Korzyści z tej zabawki, odczuje zarówno on jak i ty.

Masażer prostaty

Prostata nie bez powodu nazywana jest męskim punktem G. Gruczoł ten, zbudowany jest z tej samej tkanki co punkt G w przypadku kobiet, a tym samym, oznacza to, że jest jedną z najbardziej erogennych i wrażliwych stref na ciele partnera. Odpowiednia stymulacja tego punktu, może doprowadzić twojego mężczyznę do granic rozkoszy.  Masażer prostaty to nic innego jak mała wypustka, która porusza się rotacyjnie. Umieszcza się ją wewnątrz ciała partnera, a zadaniem tej zabawki jest jak najbardziej intensywna stymulacja prostaty. Dodatkowo, druga wypustka, która jest wyposażona w delikatne gumowe kolce, ma na celu pieszczenie krocza partnera. Partnerka zaś może sterować zabawką przy pomocy pilota.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *